Ліквідація підприємства без перевірок та проблем.
Київ та вся Україна.
цитата
русукр

Представництво інтересів кредитора (боржника) у суді у справах про банкрутство

Якщо Ви кредитор і Вам необхідно професійно провести процедуру банкрутства боржника, ми можемо забезпечити якісну підтримку процедури. Наші фахівці підготують всі необхідні документи (заяви, клопотання, обов'язкові додатки) для порушення справи про банкрутство боржника, захистять Ваші інтереси в судовому засіданні.

Ми забезпечимо призначення у справі професійного арбітражного керуючого. Забезпечимо організацію зборів кредиторів боржника, а також створення підконтрольного комітету кредиторів боржника, як основного органу управління процедурами банкрутства. Досвід наших фахівців, набутий на практиці у справах про банкрутство, вирішить завдання будь-якого ступеня складності.

Якщо Ви боржник і Вам необхідно знайти порозуміння з кредиторами (банки, постачальники і т.д.) щодо Вашого майнового стану, захистити заставне майно від агресивно налаштованих суб'єктів, ми розробимо ефективну стратегію боротьби за Ваші майнові права, збереження Ваших активів і подальший вихід з кризової ситуації.

Вартість і строки реалізації проектів для кредиторів та боржників безпосередньо залежать від складності та індивідуальних особливостей справи.

Дивіться також: ліквідація шляхом викупу, ліквідація через банкрутство, послуги арбітражного керуючого (розпорядника майна, ліквідатора, керуючого санацією)