Ліквідація підприємства без перевірок та проблем.
Київ та вся Україна.
цитата
русукр

Ліквідація підприємства шляхом викупу

Ліквідація підприємства через продаж корпоративних прав - це зручний інструмент в ході реалізації проекту з оновлення бізнесу. Ліквідація підприємства (ТОВ, ПП) експрес-методом також підходить у разі наявності боргів у компанії перед контрагентами та бюджетом. Значення тут має тільки розмір заборгованості. Порядок проведення ліквідації підприємства шляхом викупу виглядає наступним чином.

В установчі документи підприємства вносяться зміни про новий склад засновників (учасників, власників). Приймається рішення про звільнення/призначення директора підприємства. Зміни учасників, директора та інших відомостей про організацію вносяться до єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців шляхом подання державному реєстратору відповідного пакету документів. Установчі документи компанії, фінансова та податкова звітність, печатки і штампи передаються за актом прийому-передачі. Додатково можливе внесення змін щодо місцезнаходження (юридичної адреси) підприємства.

В результаті проведення закриття фірми шляхом викупу корпоративних прав відповідальність за діяльність організації переходить до нових засновників (учасників, власників), директора (бухгалтера). Зі спливом тривалого періоду часу придбана організація ліквідується в загальному порядку (за рішенням власника, за ініціативою податкової служби і т.п.). Ми не використовуємо придбане підприємство в господарській діяльності. Ліквідувати підприємство через продаж корпоративних прав також означає фактично передати роботу по ліквідації організації за рішенням власника (в загальному порядку) іншим особам.

ПреимуществаПеревагою ліквідації підприємства експрес-методом є відносно низька вартість, абсолютна законність, відсутність перевірок з боку контролюючих органів, а також допускається наявність кредиторської заборгованості та інших проблем.

НедостаткиНедоліком ліквідації підприємства шляхом викупу є те, що придбане підприємство не виключається з єдиного державного реєстру відразу. Для виключення організації з реєстру необхідний тривалий час. За бажанням клієнта цей недолік може бути врегульований шляхом поєднання ліквідації організації шляхом викупу з ліквідацією підприємства за рішенням власника (банкрутством підприємства).

Наша пропозиція актуальна не залежно від місця реєстрації організації, в усіх областях України (деталі уточнюйте за телефоном 044 232-8910).

6500 грн.1-2 дня

Вартість наших послуг становить 6500 грн. У вартість включено пошук покупця, підготовку необхідних документів, організацію процесу підписання документів та реєстрацію змін складу учасників, бенефіціарів, директора, підписанта, адреси, контактних даних в держреєстрі. Строк виконання роботи 1-2 дні.

Послугу експрес-ліквідація підприємства можна замовити також через контактну форму сайту.

Якщо з якихось причин Ви все ж таки вирішили провести припинення юридичної особи самостійно, в розділі Консультації ми підготували статтю, в якій повністю відображений порядок ліквідації підприємства за рішенням власника на прикладі середньостатистичного товариства з обмеженою відповідальністю.

Дивіться також: ліквідація підприємства за рішенням власника, стаття про ліквідацію підприємства, ліквідація підприємства через банкрутство