Ліквідація підприємства без перевірок та проблем.
Київ та вся Україна.
цитата
русукр

Арбітражний керуючий

Послуги арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) надаються як у комплексі з реалізацією проектів з ліквідації підприємств без перевірок, так і в окремо взятих процедурах банкрутства.

У підготовчому засіданні господарський суд, як правило, вимагає від ініціюючого кредитора подачі клопотання про призначення на посаду розпорядника майна професійного арбітражного керуючого, який має відповідну ліцензію.

Кредитор (кредитори), який має більшість голосів у комітеті кредиторів боржника, має право запропонувати свою кандидатуру арбітражного керуючого для призначення на посаду керуючого санацією, ліквідатора в процедурах банкрутства боржника.

Наш арбітражний керуючий має широкий досвід проведення процедур банкрутства боржників, як в загальному порядку, так і за особливостями, передбаченими розділом VI Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". У його активі більше ста успішно завершених справ, пов'язаних з процедурами банкрутства боржників.

Вартість послуг - від двох розмірів мінімальної заробітної плати

Дивіться також: банкрутство підприємства за ст. 52, ліквідація юридичної особи за рішенням власника, як закрити СПД