Ліквідація підприємства без перевірок та проблем.
Київ та вся Україна.
цитата
русукр

Антикризовий менеджмент

Проекти з реструктуризації заборгованості підприємств. Не залежно від того, на якій стадії кредитори проводять стягнення заборгованості, ми пропонуємо комплекс заходів з виведення компанії з найбільш критичних ситуацій.

Відновлення платоспроможності боржника забезпечується за рахунок проведення процедури санації в ході якої існує можливість відстрочити, розстрочити або списати заборгованість перед кредиторами.

В арсеналі нашої компанії також є ефективні способи захисту заставного майна підприємств від агресивно налаштованих кредиторів.

У випадку, якщо заборгованість вашої компанії перед банківськими структурами отримала статус проблемної - не впадайте у відчай! Дзвоніть! Ми вивчимо структуру вашої угоди з банком і запропонуємо найбільш оптимальний варіант поведінки у кризовій ситуації.

Дивіться також: експрес-ліквідація підприємства, банкрутство без участі керівництва компанії, банкрутство як інструмент захисту заставного майна боржника, арбітражний керуючий (розпорядник майна, керуючий санацією, ліквідатор)