Ліквідація підприємства без перевірок та проблем.
Київ та вся Україна.
цитата
русукр

Банкрутство фізичних осіб-підприємців

Важливо! Проведення процедури банкрутства фізичних осіб-підприємців можливе лише щодо боргів, які виникли з підприємницької діяльності. Проблема споживчого кредиту (іпотека, автокредит і т.п.) перед банками при цьому не вирішується.

Чинним законодавством України про банкрутство закладено механізм банкрутства фізичних осіб-підприємців з великою заборгованістю перед кредиторами, в тому числі заставними.

НедолікиПри належній підготовці дана процедура не має недоліків за винятком тієї обставини, що кредитор (кредитори) найімовірніше буде оскаржувати процедуру в апеляційній і касаційній інстанції.

ПеревагиВ результаті ліквідації, вся заявлена боржником заборгованість перед кредиторами (у тому числі перед комерційними банками), не погашена через недостатність майна боржника, списується.

Зазначена особливість за своїми правовими наслідками відрізняє процедуру банкрутства фізичної особи-підприємця від загального порядку задоволення банком або іншим кредитором своїх грошових вимог, відповідно до Законів України "Про іпотеку", "Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень".

Справа в тому, що після реалізації заставленого майна в загальному судовому порядку (без процедур банкрутства), фізична особа-підприємець залишається боржником кредитора в частині не задоволених за рахунок заставленого майна вимог. Процедура банкрутства фізичної особи-підприємця позбавлена подібних недоліків.

от 10000 грн.от 4-х месяцев

Дивіться також: ліквідація підприємства в загальному порядку, банкрутство підприємства, як закрити ТОВ